top of page
Torii'de Yürüyüş

TOKYO SONATA
    Japonya - Güney Kore Serüveni

.

.

Masalsı bir Asya macerasına hazır mısınız? Bu on dört günlük serüvende, Japonya'yı bir uçtan bir uca gezecek, finali de Güney Kore'nin başkenti Seul'de yapacağız. Maceramız tek tarihte, sadece 20 kişiye özeldir. Bu seçkin yolculukta yerinizi almak için bize ulaşabilirsiniz. Programımızı hassas bir şekilde, en ince detaylara önem vererek hazırladık. Tarih, müzik, yemek, alışveriş, kültür, sanat ve doğa tam anlamıyla bu rotada bir arada. Uçuşumuz İstanbul üzerinden gerçekleşecektir. Size tüm bilgileri ayrıntılı olarak sunmaya çalıştık. Merak ettiğiniz her konu için bize ulaşabilirsiniz.

.

.

ROTAMIZ

Japonya Tapınağı Bell

TOKYO

Image by Yu Kato

YOKOHAMA

Çiçek tarlası

FUJI

Tapınak Yolu

KYOTO

Image by Joey Huang

NARA

Image by Nomadic Julien

OSAKA

Image by note thanun

KOBE

Image by Rap Dela Rea

HIROSIMA

Image by Alexander Schimmeck

FUKUOKA

Image by jet dela cruz

SEUL

GENEL KONULAR

Gezi Tarihleri

Maceramız 3 - 16 Ağustos 2024, 18 - 31 Ağustos 2024 ve 1 - 14 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek ve toplamda 14 gün sürecektir.

Katılım Ücreti

Gezimizin ücreti 4.200 USD şeklindedir. 1 Aralık 2023 tarihine kadar ise erken kayıt dönemi geçerlidir. Erken kayıt ücreti 3.900 USD olarak belirlenmiştir. Peşin ödeme ve grup indirimleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Türkiye - Japonya uçuşu, Japonya - Güney Kore uçuşu, Güney Kore - Türkiye uçuşu, Japonya içi ulaşım, konaklama, kahvaltı, rehberlik, bagaj hakkı, şehir vergileri, Covid 19 kapsamlı seyahat sağlık sigortası, havalimanı transferleri, tekne turu ücrete dahildir.

Diğer Giderler

Öğle ve akşam yemekleri, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar ücrete dahil değildir.

Kontenjan

Bu masalsı yolculuğa sadece 20 katılımcı kabul edilmektedir.

Pasaport

Pasaportunuzun, seyahat bitim tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerliliği olmalı.

Vize

Japonya, vatandaşlarımızdan vize istememektedir. Güney Kore için ise elektronik giriş izni gerekmektedir. Bu elektronik giriş izni için firmamız yardımcı olmaktadır.

Hareket Şehri

Uçuşlarımız İstanbul'dan gerçekleşmektedir.

.

.

bottom of page