Dağları'nda kamp

İPTAL & İADE ŞARTLARI

Pangea Voyage yurt içi ve yurt dışı organizasyonları için belirlenen iptal ve iade koşulları, ayrıntılı olarak katılımcılara ve adaylara sunulmaktadır. Organizasyonlarımız hakkında bilgi almak isteyen ve organizasyonlarımıza katılmak için kayıt yaptıran her kişiye, eksiksiz olarak program tanıtım dosyası ve tur sözleşmesi temin edilmektedir. Tur sözleşmesi içeriğinde iptal ve iade koşulları, ödeme bilgileri, satın alınan hizmetler, katılımcı hakları, firma hakları, yasal yükümlülükler ve güvenceler yer almaktadır. Pangea Voyage, bir Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi markasıdır. Gezilerimiz, A Grubu 10025 numaralı TÜRSAB üyesi firmamız Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi güvencesi altında yapılmaktadır.

 

TARAFLAR

Tur sözleşmesi, yurt içi ve yurt dışı gezi organizasyonları düzenleyen Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi(Bundan sonra "Tur Firması" olarak anılacaktır.) ve organizasyona katılmaya karar veren, sözleşme dahilinde kimlik bilgileri sunulan aday(Bundan sonra "Katılımcı" olarak anılacaktır.) arasında gerçekleşmektedir.

 

A) Katılımcı, tur programını ve tur sözleşmesini eksiksiz şekilde inceledikten ve tamamen mutabık kaldıktan sonra sözleşmeyi Tur Firması ile karşılıklı olarak imzalayabilir.

 

B) Tur Firması, Katılımcıya tur programını ve genel bilgileri eksiksiz şekilde sunmakla yükümlüdür.

 

C) Katılımcı, tur sözleşmesini imzaladıktan sonraki ilk yedi gün içerisinde herhangi bir mazeret sunmadan tur sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir. Bu durumda Katılımcının herhangi bir cayma bedeli ödemesine gerek bulunmamaktadır.

 

D) Program başlangıç döneminde veya program esnasında meydana gelebilecek her türlü doğal afet, teknik arıza, siyasi olay, yurt dışı çıkış yasağı, pandemi, tıbbi risk gibi durumlarda organizasyon iptal edilebilir ve ileri bir tarihe ertelenebilir. Tur Firması ve Katılımcının kontrolü dışında gerçekleşen bu tür kısıtlayıcı durumlar, hukukta "Mücbir Sebep" olarak adlandırılmıştır. Mücbir sebeplerden dolayı Tur Firması veya Katılımcı sorumlu tutulamaz.

 

E) Program başlangıcından önce gerçekleşen zorunlu iptallerde, Katılımcı tarafından ödenen tur bedeli on dört gün içerisinde kendisine iade edilir. Bu geri ödemeye, üçüncü kişilere ödenen ve iadesi mümkün olmayan faturalandırılabilir masraflar, harçlar, yasal vergiler dahil değildir.

 

F) Katılımcı, program başlangıç tarihine otuz gün ve daha uzun bir süre varken iptal hakkını kullanabilir. Katılımcı tarafından ödenen tur bedeli on dört gün içerisinde kendisine iade edilir. Bu geri ödemeye, üçüncü kişilere ödenen ve iadesi mümkün olmayan faturalandırılabilir masraflar, harçlar, yasal vergiler dahil değildir.

 

G) Program başlangıç tarihine otuz günden az zaman varken Katılımcı tarafından yapılan iptallerde, Katılımcı tarafından ödenen tur bedeli iade edilmez. Katılımcının henüz ödemediği tur bedeli varsa, bu bedel Katılımcıya fatura edilir.

 

H) Katılımcının veya birinci dereceden akrabasının vefatı halinde, Katılımcı tarafından ödenen tur bedeli on dört gün içerisinde kendisine iade edilir. Bu geri ödemeye, üçüncü kişilere ödenen ve iadesi mümkün olmayan faturalandırılabilir masraflar, harçlar, yasal vergiler dahil değildir.

 

Sözleşmede ve ön bilgilendirmelerde sunulan ayrıntılar dışında merak ettiğiniz konular varsa, bize her zaman ulaşabilirsiniz. Pangea Voyage ailesi olarak, katılımcılarımıza tüm ödeme, iptal ve iade süreçlerinde yardımcı olmak önceliğimiz. Turlarımızda bize eşlik eden veya eşlik etmeye karar veren her misafirimizi, ailemizden bir parça olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, istisnasız tüm iade süreçlerinde en ufak bir mağduriyet ve kayıp yaşamamanız için inisiyatif alıyoruz.

Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

İnönü Mah. - Cumhuriyet Cad. - No: 83/4

Şişli, İstanbul - Posta Kodu: 34373

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025

7/24 WhatsApp: 0 552 472 13 10

İstanbul Merkez Ofis: 0 212 231 8 231

E-Posta: info@pangea-voyage.com

Online Vize & Lamel Travel

Yaprak

©2014 - 2021 Pangea Voyage

Her hakkı saklıdır. Site içerisinde bulunan görsel ve yazılı içerikler izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.