FAS MASALI

 

Ağustos ayında çok farklı, çok gizemli topraklara adım atacağız. Masalsı bir Fas macerası bizi bekliyor. Ziyaret edeceğimiz her şehir, farklı öyküler barındırıyor. Finali de büyüleyici Büyük Sahra'da yapacağız. Şimdi biraz bu yolculuğu tanıyalım.

GENEL BİLGİLER

Fas'a uçakla seyahat edeceğiz. Maceramızın kalkış noktası ise İstanbul... THY ile yapacağımız direkt uçuşla Kazablanka'ya varacağız ve turumuza başlayacağız. Fas içerisindeki ulaşımımızı, kafilemize özel bir araçla sağlayacağız. Turumuz, 2021 yılında tek bir tarihte gerçekleşecektir. Ağustos ayındaki bu deneyim için sınırlı kontenjan bulunuyor.

TARİHLER

Maceramız 7 Ağustos tarihinde başlayacak ve 14 Ağustos günü sona erecektir. Fas turu, toplamda 8 gün sürmektedir.

NERELERİ ZİYARET EDECEĞİZ?

Kazablanka, Rabat, Fes, Chefchaouen, Marakeş, Büyük Sahra Çölü

KATILIM ÜCRETİ

Tur ücreti 990 € olarak belirlenmiştir.

ÜCRETE NELER DÂHİL?

Belirlenen tur ücretine, aşağıdaki hizmetler dâhildir. Aşağıda belirtilen hizmetler dışında kişisel bazı harcamalarınız bulunuyor. Alışveriş, akşam yemeği, eğlence, hediyelik eşya gibi çeşitli giderler için yanınızda bir miktar cep harçlığı getirebilirsiniz. Detayları sizle paylaşıyoruz.

Uçak Biletleri

Otel Konaklaması

Kahvaltılar

Fas İçi Ulaşım

Rehberlik

Sahra Çölü Turu

Sağlık Sigortası

Şehir Vergileri

Yurt Dışı Harcı

Transferler

Araçta İçecek Servisi

Fotoğraf Çekimi

Seyahat Kiti

7/24 Danışmanlık

Bagaj Hakkı

FAS'TA BİZİ NELER BEKLİYOR?

Ziyaret edeceğimiz şehirler, birbirinden farklı güzellikler barındırıyor. Her birinde bizi eşsiz öyküler bekliyor. Kazablanka ve Rabat'taki tarihi yapılar, Fes'te bulunan baharat çarşıları ve tabakhaneler ile ilk günlerimizi güzelce geçireceğiz. Ardından mavi kasaba Chefchaouen'dayız. Burada sokaklar, evler, duvarlar tamamen mavi... Öyküsü de oldukça ilginç... Hayatınızdaki en güzel fotoğrafların bazılarını kesinlikle burada çekeceksiniz. Bu arada burası ''Şafşavan'' diye telaffuz ediliyor.

Sırada Marakeş var... Burada eğlence ve geniş bir kültür zenginliği bulunuyor. Marakeş'te geçireceğimiz güzel zamanın ardından turumuzun en özel anına geldik. Büyük Sahra... Çöl turumuz gerçekten nefis anlar barındırıyor. Toplam üç gün çölde olacağız. Berberi köylerini ziyaret edecek ve bir gece çölün sonsuzluğunda konaklayacağız. Çöldeki Berberi çadırlarında konaklarken, bir yandan da gecenin saf karanlığında uzun pozlamayla yıldızların ve galaksimizin fotoğraflarını çekeceğiz. Berberiler, eğlenceli müzikleriyle bize unutulmaz bir gece yaşatacaklar.

Çöl, bugüne dek birçok ünlü film ve diziye ev sahipliği yaptı. İlk başta aklımıza gelenler Mumya, Game of Thrones, Pers Prensi, Gladyatör, Babil, Star Wars, Arabistanlı Lawrence ve Cennetin Krallığı... Tüm bu unutulmaz yapımların çekildiği mekânları ziyaret edeceğiz.

DİĞER BİLGİLER

Fas'ta para birimi olarak Fas Dirhemi kullanılmaktadır. Tüm döviz işlemleri için size yardımcı oluyoruz. Fas, vatandaşlarımızdan vize talep etmiyor. Sadece pasaportunuzla bu deneyime katılabilirsiniz. Banka kartlarınızı ve telefonunuzu Fas'ta kullanmak istiyorsanız, seyahat öncesinde bize bildirebilirsiniz. Bu konularda ve bavul hazırlığı hakkında size gerekli tüm bilgileri sunuyoruz.

Tur programı için lütfen tıklayın.

Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

İnönü Mah. - Cumhuriyet Cad. - No: 83/4

Şişli, İstanbul - Posta Kodu: 34373

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025

7/24 WhatsApp: 0 552 472 13 10

İstanbul Merkez Ofis: 0 212 231 8 231

E-Posta: info@pangea-voyage.com

Online Vize & Lamel Travel

Yaprak

©2014 - 2021 Pangea Voyage

Her hakkı saklıdır. Site içerisinde bulunan görsel ve yazılı içerikler izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.