top of page
paten kaymak


GİZLİLİK POLİTİKASI VE SÖZLEŞMESİ
 

Bu gizlilik politikası ile Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin bir markası olan www.pangea-voyage.com adresi (Gizlilik politikasında "Pangea-Voyage.com" olarak anılacaktır.) üzerinden kullanıcıların Pangea-Voyage.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri genel olarak kullanıcıların adı, soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, elektronik posta adresi, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Pangea-Voyage.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Pangea-Voyage.com, üyelik aşamasında ve daha sonrasında kullanıcıdan bazı kişisel bilgileri talep eder. Kişisel bilgilerin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi, Pangea-Voyage.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle kullanıcı tarafından verilmiş olan tüm bilgiler, üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Pangea-Voyage.com, sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Pangea-Voyage.com üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün bilgisi, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaptığınızda veya ürünler hakkında bilgi formu doldurduğunuzda veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Pangea-Voyage.com, kişisel bilgilerin ve Pangea-Voyage.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Pangea-Voyage.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ek olarak Pangea-Voyage.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Pangea-Voyage.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Pangea-Voyage.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir durumdadır ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Pangea-Voyage.com tarafından da güncellenebilecektir.

Pangea-Voyage.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve grup şirketleriyle, iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Pangea-Voyage.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının tüm kişisel bilgileri; Gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması veya kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dâhil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Pangea-Voyage.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Pangea-Voyage.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Pangea-Voyage.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

bottom of page