top of page
Image by HI! ESTUDIO

KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesi, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanıcının kullanımına sunulmuştur. Bu doğrultuda www.pangea-voyage.com web sitesini kullanan her kullanıcı, belirlenen tüm bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Telif Hakları
www.pangea-voyage.com sitesinin tüm hakları Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'ne aittir. www.pangea-voyage.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin ve içeriğin hiçbiri, Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. İçeriğin ve ürünlerin kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları yasaktır.

 

Ticari Olmayan Kullanım Sınırları
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi kanunen zorunludur.

 
Kullanıcı Yükümlülükleri
www.pangea-voyage.com sitesine üye olan kullanıcı, verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

 
Dış Sitelere Verilen Bağlantılar
www.pangea-voyage.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere link yoluyla bağlantı verilebilir. Bu bağlantıların amacı, çeşitli konulara dair bilgi vermektir. www.pangea-voyage.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden ve bu sitelerle ilgili doğabilecek herhangi bir sorundan Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.


Kullanıcıların Yollayacakları Bilgiler
www.pangea-voyage.com internet sitesinde kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar ve iletişim sayfaları bulunmaktadır. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerikler kullanma hakları yoktur. Aynı şekilde kullanıcıların, başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları bulunmamaktadır. Bu tür form ve sayfalar www.pangea-voyage.com sitesinin sahibi Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka internet sitelerinde kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş Güvenliği
www.pangea-voyage.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin bu bilgilere müdahale imkânı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik ve ödeme işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistemi olup, uluslararası bir standarttır. www.pangea-voyage.com üzerinde işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm veriler de şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dâhilinde kullanılabilir. Veriler üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez. Tüm bu veriler sadece işlem gereği ilgili bankaya iletilir.

 

Hak & Sorumluluklar
www.pangea-voyage.com ekibi, internet sitemizde bulunan tüm içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Kullanıcı, www.pangea-voyage.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, bu koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright ©

Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.


www.pangea-voyage.com sitesinin tüm kullanım, yayın, içerik ve telif hakları saklıdır.
Sitenin tüm hakları, site sahibi olan firma Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Site içerisindeki içeriğin izinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

İletişim
Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
7/24 WhatsApp Destek: 0 552 472 13 10

E-Posta: info@pangea-voyage.com
Adres:
Şişli - Esentepe Mahallesi

Tevfik Erdönmez Paşa Sokağı

No: 26/7 - PK: 34394 - İstanbul

bottom of page