Lamel Travel & Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Cumhuriyet Caddesi, No: 83/4, Şişli, İstanbul

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025

7/24 WhatsApp: 0 552 472 1310

E-Posta: info@pangea-voyage.com

 

Sosyal Medya

©2020 Pangea Voyage

Her hakkı saklıdır. Site içerisinde bulunan görsel ve yazılı içerikler izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.

Değerli Pangea Voyage Ailesi,

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsü / COVID-19 hastalığı, gün geçtikçe tahribatını daha da fazla hissettirmeye başladı. Bu konuda uzmanların tavsiyelerine sadık bir şekilde hareket etmek, hem kendi sağlığımız hem de çevremizdeki tüm insanların sağlığı için oldukça önemli. Lütfen bu konudaki uyarılara özen gösterelim, sosyal medyadaki bilgi kirliliğine karşı dikkatli olalım.

 

Bu kapsamda Avrupa, Kuzey Avrupa, Kuzey Afrika ve Türkiye turlarımızın ertelendiğini, kayıt yapan tüm katılımcılarımıza bildirmiş durumdayız. Sağlık Bakanlığımızın ve uzmanların yetkili açıklamalarını takip ederek süreci yöneteceğiz. Turlarımızın yeni tarihleri yakında duyurulacaktır.

 

Sağlığınız ve sevdikleriniz, bu hayattaki en değerli varlıklarınızdır. Uzmanların uyarılarına göre hareket etmek, kişisel hijyene özen göstermek, sosyal mesafeyi korumak, yanlış bilgilendirmelere karşı duyarlı olmak bu süreçteki en önemli konular. Tüm dünyanın en yakın zamanda tekrar aydınlığa ulaşması dileğiyle… Tıpkı tarih boyunca olduğu gibi…

 

Pangea Voyage

#EvdeKalTürkiye #HerkesİçinÖzenGösterelim