top of page
Göl Evleri

 

TÜM YÖNLERİYLE AVRUPA TURU

Rotada birçok ülkenin bulunduğu Avrupa turlarının olumlu ve olumsuz yönleri bulunmaktadır. Bu yazımızda tamamen objektif olarak bunları inceleyelim. Kendi koşullarınızı göz önüne alarak, sizin için en uygun kararı bu şekilde verebilirsiniz.

 

EKSİ YÖNLER

Avrupa turlarında ortalama iki üç hafta içerisinde on beşden fazla ülkeyi görmeniz mümkün olabiliyor. Bazen bir ülkeye bir gün, bazen iki gün vakit ayırmış oluyorsunuz. Bu süreler, bir şehri veya ülkeyi tam olarak anlamak için yeterli değil. Örneğin Roma gibi bir şehri gezmek için bir hafta bile yeterli değildir. Avrupa turuna katılırken bunu göz önüne almanız gerekir. Bu tür seyahatler, bu açıdan değerlendirilmeli.

 

Biz de dahil olmak üzere birçok firmanın otobüsle yapılan Avrupa turları bulunuyor. Bu seyahatlerde kara yolu kullandığımız için zaman zaman yorgunluk olabiliyor. Rotayı, belirlenen sürede eksiksiz tamamlayabilmek için bazı geceler yolculuk yapılıyor. Bu tür seyahatlerin tempolu olduğunu ve herkes için uygun olamayabileceğini unutmamak lazım.

 

ARTI YÖNLER

Çok ülkeli Avrupa turları, bir fragman gibidir. Her ülke hakkında belirli derecede fikir sahibi olursunuz. O ülkeleri tam olarak anlayamazsınız ama hangi ülkelere ileride ağırlık vermeniz gerektiğini, hangi ülkelere daha fazla zaman ve bütçe ayırmayacağınızı çok iyi şekilde öğrenmiş olursunuz. İki hafta gibi kısa bir sürede İtalya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Karadağ, Çekya gibi birçok ülkeyi tecrübe etmek oldukça faydalı. Tura tam da bu gözle bakmak lazım.

 

Otobüsle yolculuk etmenin belirli derecede yorgunluk vermesi çok doğaldır. Fakat bu yorgunluk, Türkiye içindeki şehirler arası bir yolculukta yaşadığınız hafif yorgunluktan farklı. Önünüzde yeni bir ülkenin olması, otobüsteki arkadaşlık ortamı, konforlu dinlenme tesisleri ve araç içi aktiviteler, bu hafif yorgunluğun oldukça keyifli geçmesini sağlıyor.

 

İnsanlar kimi zaman kısa sürede olabildiğince çok fazla ülke görmek isterler. Avrupa turları bu açıdan ekonomiktir. İtalya, Fransa, İsviçre ve birçok ülkeyi bir gezi esnasında tecrübe etmiş oluyorsunuz. Profesyonel bir rehberlik hizmeti alarak, ziyaret ettiğiniz her yer hakkında çok güzel bilgiler ediniyorsunuz. Yeni dostlar kazanıyor, hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktiriyorsunuz. Hatıralık eşyalar, fotoğraflar, eğlence, kültürel gezi, yeni bakış açıları ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Tüm bunları yaşarken, konaklama ve ulaşımla ilgili detayların hiçbiri ile uğraşmamış oluyorsunuz. Tüm program, uzmanlar tarafından sizin için ince ince hazırlanıyor. Size sadece eğlenceyi yaşamak kalıyor.

 

On dört günlük Avrupa turlarımızın ücreti 800 € olarak belirlendi. Bu ücretlendirme kapsamında size kaliteli hizmet ve zengin içerik sunuyoruz. Tur ücretimizi, en uygun seviyede tutmaya özen gösterdik. Rotamızı ve hizmetlerimizi göz önüne aldığımızda, belirlediğimiz ücret Türkiye’deki en uygun seviyede. Avrupa maceralarımızdaki yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunma anlayışımız hiçbir zaman değişmeyecek. Serüvenimizin katılım ücretinde hiçbir zaman hiçbir koşulda artış olmayacaktır.

bottom of page