top of page
Tandem Skydive

      

RUSYA SKYDIVING AFF EĞİTİMİ

 
Rusya'da unutulmaz bir skydiving macerasına hazır mısın? Uzman hocalarla toplamda 15 gün sürecek olan bu eşsiz deneyim seni bekliyor. AFF eğitimi, tandem atlayışı, level atlayışları, rüzgâr tüneli, teorik eğitimler, paraşüt katlama kursu, 18 adet A Lisansı tamamlama uçuşları ve çok daha fazlası bu macerada bizimle birlikte olacak.

TUR HAKKINDA
Maceramızın başlangıç noktası İstanbul olacak. Buradan ilk olarak Rusya'nın Moskova şehrine uçacağız. Moskova'ya vardıktan sonra özel bir araçla eğitim alanına geçeceğiz. Tam donanımlı bu tesiste en üst düzey güvenlik önlemleri eşliğinde eğitimlerimizi ve uçuşlarımızı yapacağız. Tesiste konaklama, eğlence ve beslenme için çok güzel olanaklar mevcut. Bu macera, hayatınızın en özel tecrübesi olabilir. Gökyüzünü fethetmek için artık her şey hazır!

TARİHLER
Tarihler güncelleniyor.

ÜCRET NE KADAR?
Ücret güncelleniyor.

ÜCRETE NELER DÂHİL?
İstanbul - Moskova - İstanbul arası uçuşlar, Rusya içi ulaşım, konaklama, Rusya vizesi, profesyonel rehberlik, mesleki sorumluluk sigortası, yurt dışı seyahat sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı, İngilizce tercüman ve teknik destek, Türkçe eğitim dokümanları, alanında uzman hocalarla eğitim, AFF eğitimi, teorik eğitim, tandem atlayışı, 7 adet level atlayışı, 18 adet A Lisansı tamamlama atlayışı, rüzgâr tüneli eğitimi, paraşüt katlama kursu, tüm ekipman kiraları, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, atlayış video kayıtları, lisans ücretleri...

ÜCRETE NELER DÂHİL DEĞİL?
Kişisel giderler, tur ücretinin kapsamı dışındadır. Beslenme giderleri ve eğitmenin ekstra bir durumda tekrar atlayışı istemesi, tur ücretine dâhil değildir. Tesiste, yemek ve eğlence için çok uygun fiyatlı çeşitli opsiyonlar bulunmaktadır.

VİZE & PASAPORT İŞLEMLERİ
Seyahatimiz için geçerli bir pasaporta ve Rusya vizesine ihtiyacınız bulunuyor. Tüm vize işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir.

Pasaport ve vize işlemleri için tıklayın.

KISA KISA DİĞER BİLGİLER
Sürpriz Harcama Yok!
Gezimiz esnasında ekstra ücretli tur bulunmuyor. Sürpriz harcamalarla karşılaşmamanız için seyahat öncesinde her türlü ince detayı sizle paylaşıyoruz. Seyahate çıkarken yanınızda belirli miktarda cep harçlığı getirmenizde fayda var. Olası tüm kişisel harcamalarınız hakkında size bilgi veriyoruz. Bu sayede kendi bütçe hesabınızı yapabilirsiniz.

Bavulda Neler Olsun?
Yolculukta bazı ihtiyaçlarınız olacak. Bavulunuzda getirmek isteyeceklerinizle ilgili olarak güzel bir liste hazırladık. Kendi istekleriniz doğrultusunda bu listeden faydalanabilirsiniz.

İhtiyaç listesi için lütfen buraya tıklayın.

Banka Kartlarınız
Kartlarınızı Rusya'da kullanmak istiyorsanız, bankanızı arayarak ya da mobil şubeden kontrol ederek durumunu teyit edebilirsiniz. 

Telefon & İnternet
Telefonunuzu yurt dışında kullanmak isterseniz, hattınızı yurt dışı kullanım için kolayca aktif edebilirsiniz. Bu konuda önceden araştırma yapmak önemli. Yurt dışı için uygun konuşma ve internet paketleri var. Operatörünüzden bilgi alabilirsiniz. 

Tura başvurmak için lütfen tıklayın.

Detaylı program güncellenmektedir.


 

bottom of page