Değerli dostlar, tüm dünya olarak maalesef zor günlerden geçiyoruz. Koronavirüs(COVID-19) nedeniyle yakınlarımızı kaybettik. Bu hastalık, hepimize sosyal ve ekonomik olarak da çeşitli kayıplar yaşattı. Dengeli beslenmenin, kişisel ve toplumsal hijyene önem vermenin, doğa ile dostça yaşamanın ne denli önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bu defa oldukça sert şekilde sınandık. Şimdi üzerimize düşen görev büyük. Uzmanların uyarılarına dikkat edecek ve hassas davranarak bu zor günleri birlikte atlatacağız. Güzel günler bizi bekliyor. İnsanlık olarak tarih boyunca çok büyük sıkıntılarla mücadele ettik. Her defasında yolumuza devam etmeyi başardık. Umut, önemli bir güçtür ve sarsılmaz inancımızla her zaman kazanabiliriz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

Şu anda virüsün etkileri ve olumsuz sonuçları azalmaya devam ediyor. Daha hassas davranarak bu olumlu ilerleyişi hızlandırabiliriz. Mevcut iyi gidişat, bizi rehavete sokmamalı. Özenli bir ciddiyetle hayatımıza devam edelim. Türkiye'de ve Avrupa'da normalleşme süreci başladı. Bu dönemde kişisel önlemlerimizi aksatmayalım. Özellikle sosyal medyadaki bilgi kirliliğinden uzak durmakta fayda var. Spekülasyonlar, kasıtlı yanlış haberler, eksik bilgilendirmeler, kaynaksız veriler ve uzmanlığı dışında görüş bildirenler sürece büyük zarar veriyorlar.

Gelecek Programlarımız Ne Durumda?

En yakın Avrupa programımız Eylül ayında gerçekleşecek. Avrupa'daki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Normalleşme sürecini göz önüne alarak mevcut programlarımız üzerinde çalışıyoruz. Eylül programımız için gerekli olan vize başvuruları Ağustos ayında yapılacak. Turumuzun başlangıç tarihine henüz zaman olduğu için şu anda bir iptal durumu bulunmuyor. Tabii o dönemde bir olumsuzluk yaşanması ihtimali yok mu? Elbette bu da ihtimaller kapsamında. Bu tarz bir gelişme yaşanırsa, programımız ileri bir tarihe ertelenecek. Dileyen katılımcılar hiçbir kesinti olmaksızın ödedikleri tüm ücretin iadesini alabilecekler. Dileyenler de haklarını gelecekteki bir başka turda kullanabilecekler. Bu tercih tamamen katılımcılarımıza aittir.

 

Pozitif Turizm olarak, her an katılımcılarımızın menfaati üzerine odaklanıyoruz. Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirmeyi planladığımız 4 Nisan Norveç Turu ve 17 Nisan Avrupa Turu organizasyonlarımızı, uçuş yasakları açıklanmadan çok daha önce kendi inisiyatifimizi kullanarak iptal ettik. Dileyen katılımcılar ücretlerinin iadesini alırken, diğer katılımcılar da tur haklarını Eylül turumuzda kullanmayı seçtiler. Kayıt esnasında imzaladığımız tur sözleşmesinde, bu tür konuları detaylı ve yalın bir şekilde anlatarak tüm katılımcıları sağlıklı ve eksiksiz şekilde bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

Lamel Travel & Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Cumhuriyet Caddesi, No: 83/4, Şişli, İstanbul

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025

7/24 WhatsApp: 0 552 472 1310

E-Posta: info@pangea-voyage.com

 

Sosyal Medya

©2020 Pangea Voyage

Her hakkı saklıdır. Site içerisinde bulunan görsel ve yazılı içerikler izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.