HAYDİ TANIŞALIM

Herkese merhaba... Web sitemizin bu bölümünde kelimeler el verdiğince kendimizi tanıtmaya çalışacağız. Firma bilgilerimiz, ismimizin anlamı, vizyonumuz, hizmet alanlarımız, seyahat anlayışımız, farklılıklarımız ve diğer detaylar burada yer almaktadır. Burada değindiğimiz konular dışında merak ettikleriniz olursa, bize her zaman ulaşabilirsiniz. Tüm sorular ve öneriler için iletişim bilgilerimiz aşağıda bulunuyor.

Firma Bilgilerimiz
Pangea Voyage, bir Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi markasıdır. Firmamız, 3 Aralık 2014 tarihinde İstanbul'un Şişli ilçesinde kuruldu. Vize danışmanlığı, seyahat sağlık sigortası, yurt içi ve yurt dışı konaklama rezervasyonu, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı, fuar etkinlikleri, seyahat danışmanlığı, yurt içi ve yurt dışı kültür turları gibi hizmet alanlarımız bulunmaktadır. Pangea Voyage, Lamel Travel ve Online Vize markaları, firmamıza aittir. Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi, A Grubu 10025 üye numarasıyla TÜRSAB'a kayıtlı yetkili bir seyahat acentasıdır.

Seyahat Anlayışımız
Her zaman üzerinde durduğumuz bir konu var. Bir yurt dışı turuna katıldığınız zaman, bunun için paranızı, zamanınızı, enerjinizi ortaya koyuyorsunuz. Bu nedenle karşılığını tam olarak alabilmeniz çok önemli. Peki böyle bir seyahat size ne vermeli? Rotadaki şehirleri gezmek ve güzel fotoğraflar çekmek bir yere kadar bunu karşılayabilir. Biz ise maksimum verimi elde etmenizi istiyoruz. Maceralarımızın sonunda artık farklı biri olabildiğinizi görme şansınız var. Rotamızdaki şehirleri keşfederken, her ana birçok faydalı ve eğlenceli nokta ekliyoruz. Genel kültür, yabancı dil pratiği, yeni bakış açıları, farklı kültürleri tecrübe etme, eğlence, yeni dostluklar, unutulmaz anılar ve çok daha fazlası... Turlarımızı bir iş olarak değil, dostlarla yapılan bir yolculuk olarak görüyoruz. Bu samimiyet, hedeflediğimiz kaliteyi sunmamıza olanak sağlıyor. Bu sayede şu ana kadar bize eşlik eden tüm misafirlerimizle devam eden dostluklarımız var.

Pangea Voyage Ne Demek?
Günümüzden yaklaşık üç yüz milyon yıl önce tüm kıtalar bir aradaydı. Bu tek kıtaya ''Pangea'' adı verilmişti. Zamanla topraklar birbirlerinden ayrıldılar ve günümüzdeki kıtalar oluştu. Biz, o tek süper kıtanın olduğu uçsuz bucaksız toprakları unutmadık. Sınırların olmadığı o dünyayı görebilmek isterdik. Yol haritamız, dünyanın tüm kıtalarına en uygun ve en unutulmaz seyahatleri gerçekleştirebilmek üzerine hazırlandı. Herkese şans sunabilmek amacıyla yola çıktık. Voyage kelimesi de, ''Yolculuk'' anlamına geliyor ve ''Voyaj'' şeklinde telaffuz ediliyor.
 

EKSTRA ÜCRET YOK

Turlarımızda herhangi bir ekstra ücret bulunmuyor. Sürpriz şehirler ve kasabalar için asla ödeme yapmayacaksınız.

EMPATİ KURUYORUZ

Gezgin kültüründen geliyoruz ve bir seyahatte tam olarak neler istediğinizi, ihtiyaçlarınızı, duygularınızı çok iyi biliyoruz.

TECRÜBE

Ekibimiz, genç ve bu macerayı çok iyi bilen arkadaşlarımızdan kuruldu. Tüm rotalarımızı ekibimizle defalarca test ettik.

SAMİMİYET

Tüm gezilerimizde sıcaklığı, samimiyeti daha ilk günden hissedeceksiniz. Rahat etmeniz için buna önem verdik.

RUTİNLERİ YIKIYORUZ

Bugüne dek oluşan tur algısını değiştirdik. Sırt çantalı yalnız gezginlerin bile ilgisini çekecek konseptler oluşturduk.

ŞEFFAFLIK

Her konuda açık ve detaylı bir dil kullanıyoruz. Bu sayede kötü sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.

ÖZGÜR KONSEPT

Turlarımızda grupla hareket etmek zorunda değilsiniz. Her şehrin tadını özgürce çıkarma olanağınız bulunuyor.

ZENGİN İÇERİK

Maksimum verimi yakalamak adına içeriğe çok önem verdik. Bilgi, spor, eğlence, yemek, sanat, dans, kültür ve dahası...

PANGEA BLOG

İçeriği %100 oranında bize ait olan Pangea Blog'u hizmetinize sunuyoruz. Her yolculukta en büyük yardımcınız olacak.

KALİTE

Gezi içeriği, otel, ulaşım aracı, materyal, sigorta ve ekip konusunda en kaliteli şekilde ilerlemeye özen gösteriyoruz.

YASAL GÜVENCE

TÜRSAB kriterlerine uygun olarak hazırlanan tur sözleşmesi ve seyahat sağlık sigortası, tüm gezi süresince yanınızda...

BÜTÇE DOSTLUĞU

Tur ücretleri, ödeme planı ve gezi sırasındaki kişisel harcamalar konusunda her zaman yardımcı oluyoruz.


Şirket Unvanı: Pozitif Turistik Ser. Hiz. Tic. Ltd. Şti.
TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025
Ticaret Sicil No: 949275 - İstanbul Ticaret Odası
Vergi Dairesi: Kağıthane Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 733 041 5009
Yetkili Denetim Mercii: TÜRSAB

Avrupa Turu, Svalbard Turu, Otobüsle Avrupa Turu, Fas Turu, Balkanlar Turu, Vizesiz Tur, Norveç Turu, Schengen Vizesi, En Uygun Avrupa Turu, Pangea Voyage, Olcay Kocabıyık
Avrupa Turu, Svalbard Turu, Otobüsle Avrupa Turu, Fas Turu, Balkanlar Turu, Vizesiz Tur, Norveç Turu, Schengen Vizesi, En Uygun Avrupa Turu, Pangea Voyage, Olcay Kocabıyık