MİSYONUMUZ

Seyahat etmek, bir insanın hayatını sonsuza dek değiştirebilir. Yıllardır yolda öğrendiğimiz en önemli tecrübe bu oldu. Amacımız, daha fazla kişiye bu tecrübeyi tattırmak... Gezgin kültüründen geliyoruz ve bu kültür, bize paylaşmanın huzurunu hatırlattı. TÜRSAB güvencesi altında Türkiye'nin en faydalı, en verimli turlarını düzenliyoruz. Katılımcılarımıza çeşitli rotalara seyahat yaptırmakla yetinmiyor, çok daha fazlasını sunuyoruz. Genel kültür, sosyalleşme, özgüven, yabancı dil eğitimi, unutulmaz anılar ve daha nicesi...

ADIMIZIN ANLAMI

Bundan yaklaşık 300 milyon yıl önce, tüm kıtalar bir aradaydı. Bu tek kıtaya ''Pangea'' adı verilmişti. Zamanla topraklar ayrıldılar ve bugünkü kıtalar meydana geldi. Biz, o tek kıtanın var olduğu dönemdeki uçsuz bucaksız topraklara inanıyoruz. Sınırların olmadığı bir dünyaya inanıyoruz. Global çapta organizasyonlar düzenlediğimiz için, ''Pangea'' isminin arkasına ''Voyage'' kelimesini ekledik. Bu güzel kelime ''yolculuk'' anlamı taşıyor, ''voyaj'' şeklinde telaffuz ediliyor. Sınırların olmadığı bir dünya...

HİZMETLERİMİZ

Pangea Voyage, Lamel Travel ve Online Vize, Pozitif Turistik Servis Hizmetleri Limited Şirketi markalarıdır. Firmamız bünyesinde, yılların verdiği tecrübeye dayanarak birçok alanda çeşitli hizmetler sunmaktayız. Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, konaklama rezervasyonu, seyahat sağlık sigortası, fuar etkinlikleri, vize işlemleri gibi birçok konu için bizden destek alabilirsiniz. Sunduğumuz bu hizmetlerde pratik çözümler, kaliteli servis ve maksimum verim almanızı garanti ediyoruz. Bize her konuda 7/24 ulaşabilirsiniz.

Maksimum Verim

Seyahat boyunca maksimum verimi elde edebilmeniz için çaba gösteriyoruz. Zamanınızın ve paranızın karşılığını eksiksiz olarak almalısınız. Size bunu garanti ediyoruz. Tur bitiminde kültürel, sosyal ve psikolojik olarak önemli bir değişim yaşadığınızı fark edeceksiniz.

Samimiyet

Samimiyet ve karşılıklı güven, çalışma prensiplerimizin temelinde yer alan noktalar. Sizleri seyahate her açıdan hazır etmek bizim görevimiz. Gezilerimizde sürpriz harcamalar, ek ücretler bulunmuyor. Sizle tüm detayları seve seve paylaşıyoruz.

Detaylar

Her zaman dediğimiz gibi, huzurlu ve verimli bir seyahatin anahtarı detaylarda gizlidir. İnsanlar detaylarla uğraşmayı sıkıcı ve yorucu bulabiliyorlar. Bizim için durum farklı. Detaylardan keyif alıyoruz. Böylelikle gezilerimizde hiçbir şey gözden kaçmıyor.

Garanti

Turlarımız TÜRSAB güvencesi altındadır. Katıldığınız gezilerde paket tur anlaşması imzalayarak haklarınızı garanti altına alıyorsunuz. Kapsamlı sağlık sigortanız da her an yanınızda. Sizi hem yasal açıdan hem de sağlık konularında korumak önceliğimiz.

Zengin İçerik

Turlarımızın her dakikası dolu dolu geçmektedir. Size rotamızdaki ülkeleri gezmekten daha fazlasını sunuyoruz. Böylelikle bahsettiğimiz maksimum verimi elde etmeniz daha kolay oluyor. Ayrıca zengin içeriğimiz sayesinde bir an olsun sıkılmayacaksınız.

Huzur

İnsanın kafasında bir problem ya da endişe varsa, dünyadaki en güzel yeri gezse de oranın tadını çıkaramaz. Bunun farkındayız. Tamamen seyahatinize odaklanmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz. Her anlamda yanınızdayız.

Tecrübe

Yolda yaşanabilecek tüm olaylara hâkimiz. Tecrübemizi sizle paylaşıyoruz. Alışveriş, yemek, para yönetimi, verimli gezme gibi yolda ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size en uygun seçenekleri tek tek sunuyoruz. Pratik ve ekonomik bir rehberlik sizinle.

Kalite

Oteller, otobüsümüz, yolculuk esnasında servis edilen içecekler ve daha nicesi... Yolculuklarımızda kaliteden asla taviz vermiyoruz. Turumuzu dinç bir şekilde geçirmeniz için aklınıza gelebilecek her anlamda konforlu ve kaliteli bir hizmet garanti ediyoruz.

Firma Bilgilerimiz

Şirket Unvanı: Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025 - Lamel Travel

Ticaret Sicil No: 949275 - İstanbul Ticaret Odası

Vergi Dairesi: Beyoğlu Vergi Dairesi

Vergi No: 733 041 5009

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği

İletişim Bilgilerimiz

Adres: İnönü Mah. - Cumhuriyet Cad. - No:83/4

Şehir: Şişli, İstanbul - PK: 34373

Merkez Ofis: 0 212 231 8 231

Web Sitesi: www.pangea-voyage.com

E-Posta: info@pangea-voyage.com

7/24 WhatsApp Business: 0 552 472 13 10

Pozitif Turistik Servis Hiz. Tic. Ltd. Şti.

İnönü Mah. - Cumhuriyet Cad. - No: 83/4

Şişli, İstanbul - Posta Kodu: 34373

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10025

7/24 WhatsApp: 0 552 472 13 10

İstanbul Merkez Ofis: 0 212 231 8 231

E-Posta: info@pangea-voyage.com

Online Vize - Lamel Travel - Pangea Voyage

Yaprak

©2020 Pangea Voyage

Her hakkı saklıdır. Site içerisinde bulunan görsel ve yazılı içerikler izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.